Nieuws

SamRodac

 Hal 5 - D.50 

Nieuw bij Sam-Rodac: uitrusting voor moderne werkplaatsen

Sam-Rodac stelt op zijn stand vier productinnovaties voor: X’DRAINER, X’COMP, X’CAP en SAM’URAI.

 

X’DRAINER is een pneumatisch toestel voor het aftappen en ontluchten van koelsystemen. Het combineert meerdere functies in één machine: vacuüm creëren, vullen onder onderdruk, lekdichtheidscontrole en recuperatie van gebruikte koelvloeistof, met aandacht voor de veiligheid van de technicus en het milieu. 

 

X’COMP is een beveiligde veercompressor voor het onderhoud van schokdempers. De verticale opbouw, het versterkte chassis en de geïntegreerde beveiligingen zorgen voor een ergonomische en betrouwbare werking. 

 

X’CAP is een booster met supercondensatoren, zonder interne batterij, voor het snel starten van 12 V-voertuigen. Het toestel is licht, autonoom en werkt zonder netstroom. 

 

SAM’URAI is een slimme 4.0-opslagoplossing die de traceerbaarheid en het beheer van gereedschap optimaliseert. 

Ander nieuws

CE39_1000

SmartSafe CE39: all-in-one EV-diagnose & onderhoud Lees meer.... 

202502_partslink24_image_portal-catalog-instagram_210x105mm_v1000

partslink24: nieuwe functie Scan2Buy: scan, controleer, bestel Lees meer.... 

TAE - Banden_1000

Slimme bandenservice met 45% tijdswinst Lees meer.... 

Mercedes_gsp_pc512215 original_1000

Mercedes-Benz: nieuwe digitale oplossingen en de AMG-beleving Lees meer....