Nieuws

20250812_CSC-Tool-HGS-Car.18

 Hal 7 - E.50 

Nieuwe CSC-Tool PRO van HELLA: snel, nauwkeurig en volledig digitaal kalibreren

Op de stand van HELLA kunnen bezoekers kennismaken met de nieuwe CSC-Tool PRO: een innovatieve oplossing voor snelle, uiterst nauwkeurige en volledig digitale ADAS-kalibratie. Dankzij slimme functies zoals 3D-positieherkenning, cloud-connectiviteit en integratie met mega macs tilt deze tool de moderne werkplaats naar een hoger niveau.

 

Tijdens live demonstraties tonen Hella-experts hoe eenvoudig en efficiënt het systeem werkt. Ervaar zelf de precisie van de CSC-Tool PRO, ontdek hoe het kalibratieproces wordt vereenvoudigd en stel vragen. Een unieke kans om de toekomst van ADAS-kalibratie van dichtbij te beleven.  

 

Daarnaast zijn op de stand nog heel innovatieve oplossingen te ontdekken en kunnen bezoekers er terecht voor deskundig advies en een warm onthaal. Bovendien zijn er ook leuke HELLA-gadgets te winnen. 

Ander nieuws

VB Tools 2_S121 black with wheel_1000

Nieuw bij VB Tools: hefboomloze bandenwisselaar Lees meer.... 

Draper_D04390_04390_iu1_1000

Draper Tools Europe: nieuwe opbergsystemen en gereedschappen Lees meer.... 

XENUM_ADMAX-PRO-PACKSHOT_250ML

Admax PRO van Xenum: krachtige SCR-reiniging bij kristalvorming Lees meer.... 

TAE - Diagnose_1000

Nieuwste aircoservice, diagnose en ADAS-kalibratie Lees meer....