Nieuws

TAE - Diagnose_1000

 Hal 5 - F.10 

Nieuwste aircoservice, diagnose en ADAS-kalibratie

Als aanvulling op de gerenommeerde aircoserviceapparatuur van ROBINAIR voor R134a en R1234yf, presenteert TAE op AutoTechnica een nieuwe reeks gehomologeerde toestellen van AVL voor R744 (CO2).

 

Hiermee biedt TAE een oplossing voor het toenemend aantal elektrische personenwagens en bussen waarbij het aircosysteem met warmtepomp en CO2 een essentiële rol vervult.

 

Verder kan u op de stand van TAE ook terecht voor live demonstraties van universele diagnose- en ADAS-kalibratie-apparatuur. U ontdekt er in primeur de E-DIAG charger van TEXA voor het laden én testen van EV’s.

 

Voor het testen en diagnosticeren van voertuigen met verbrandingsmotor presenteert TAE een volwaardig emissiemeetstation dat 4/5-gasanalyse combineert met een deeltjesteller voor moderne dieselvoertuigen.

Ander nieuws

CARCOSMETIX_PowerWash1000

CARCOSMETIX - POWER WASH 600: efficiënt contactloos wassen Lees meer.... 

image002_1000

Veiligheid voorop: nauwkeurige digitale koplampafregeltoestellen Lees meer.... 

febi_schokdemperturbo

Nieuwe OE-turbo’s en schokdempers Lees meer.... 

AVILOO Box-Zertifikat_1000

State of Health EV’s: onafhankelijk testen van EV-batterijen met Aviloo Lees meer....